Eskişehir Kombi Servisi

Copa Yetkili Servisi

Hizmetlerimiz

Petek Temizliği

Petekler, kombide ısınan suyun, mekan içerisinde gezinebilmesi için odalarda kullanılan ve ortamın ısınmasını sağlayan ana parçalardır. Sistemin sorunsuz çalışabilmesi, peteklerin tam performansla ısınabilmesi için belli aralıklarla mutlaka temizlenmesi gerekir. Dolaşımdaki su zamanla kireçlenebilir, suyun içerisindeki kum ve topraklar birikerek çamurlaşabilir, pas olabilir. Bu gibi kalıntılar da peteğin tıkanmasına tam ısınamamasına sebep olabilir.

Eskişehir petek temizleme hizmetimizde tamamen bu iş için üretilen özel cihazlar kullanıyor, özel temizleyiciler seçiyoruz. Banyo peteğine bağlanan makinemizle dolaşıma verilen basınçlı ilaçlı su tüm petekleri gezer, içlerini temizler ve tek tek sökülmelerine gerek kalmadan banyo giderine kirli suyu atar.

Tesisat temizliği hem kombinin doğru çalışması hem de sizin kombinin çalışmasından yüksek verim almanız için hayati önem taşımaktadır. Fakat ne yazık ki bir çok kullanıcı bu konu hakkında doğru bilgiye sahip değil ve gereken önemi ne yazık ki vermiyor.

Eskişehir tesisat temizliği uygulamalarımızda tesisat içerisinden gelen suyun rengine ve yoğunluğu bizi her seferinde şaşırtmaktadır. İçerisinde bin bir türlü pislik biriken bu sudan sağlıklı ısınma beklemek hayal olur. Bulut Kombi Servisi olarak senede bir kez tesisatlarınızı temizletmenizi öneriyoruz.

 

Kış aylarında tam ısınmayan peteklerden şikayetçiyseniz, faturalarınız yüksek olmasına rağmen eviniz yeteri kadar sınmıyorsa siz de Bulut Teknik Servis ile iletişime geçerek petek temizleme işlemi için randevu oluşturabilirsiniz.

 

 Bulut Teknik Servis İletişim Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Hasan Polatkan Cad. No: 8 / B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0535 211 33 92

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım