Eskişehir Kombi Servisi

Copa Yetkili Servisi

Hizmetlerimiz

Kombi Bakımı

Kombi bakımı, kış aylarında sıcacık bir yuvada yaşayabilip, 4 mevsim kesintisiz sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için senede en az iki kere yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımında kombinin tüm parçaları yerlerinden çıkarılarak aşınma, oksitlenme, yıpranma gibi durumların olup olmadığı kontrol edilir, gerekli hallerde parçalar yenisi ile değiştirilir. Kombi bakımında uzman olmayan, güvenilirliğini bilmediğiniz kişilerle çalışmak sizin için riskler oluşturabilir. Çıkan parçaları sahte veya kalitesiz parçalarla değiştirerek sizi daha büyük sorunlara taşıyabilirler.

Eskişehir kombi bakım alanında güvenle hizmet veren Bulut Teknik Servis, bakım işlemini büyük özenle gerçekleştirmektedir. Her parça kombi sahibinin gözü önünde çıkarılıp incelenir ve müşteriye danışılarak gerekirse değiştirilir.

Cihazdaki tozların temizlenmesi, filtrelerin temizlenmesi, brülör temizliği, genel kontrollerin yapılması gibi kapsamlı bir kombi bakım hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bulut Teknik Servis İletişim Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Hasan Polatkan Cad. No: 8 / B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0535 211 33 92

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım